فروشگاه اینترنتی ایمن برق راد  با فراهم کردن بستری امن  و بازار هدف مناسب  برای فروش اینترنتی محصولات در حوزه صنعت برق  ، از کلیه تولید کنندگان و وارد کنندگان  صنعت برق  دعوت بعمل می آورد  تا با ثبت محصولات خود در  فروشگاه ایمن برق راد  از بازار هدف امن و مناسب ایجاد  شده توسط شرکت ایمن برق  راد بهره مند شوند.

 

-برای فروشنده شدن از یکی از روش های ذکر شده در زیر استفاده کنید :

1 : با ورود به سایت فروشگاه اینترنتی ایمن برق راد مراحل لازم را در قسمت ثبت نام  انجام دهید و با وارد شدن به حساب کاربری  خود در قسمت ارسال تیکت ، درخواستی مبنی بر فروشنده شدن را به مدیر سایت ارسال کنید و منتظر پاسخ کارشناسان ما باشید

 

2: همچنین شما میتوانید  از طریق  ایمیل یا شماره تلفن نیز  بصورت مستقیم با کارشناسان ما در ارتباط باشید 

شماره تماس : 38220453-071                                         ایمیل :   info@ibrtrade.com

 

شما از طریق وب سایت و از طریق شماره تماس های کارشناسان فروش شرکت می توانید خرید خود را انجام دهید .و پس از تایید و ثبت سفارش محصولات خریداری شده ، برای  شما توسط انبار های مربوط ارسال خواهد شد . هرگونه ثبت سفارش یا عدم موجودی را میتوانید از طریق راه های زیر پیگیری نمایید . 

آدرس : شیراز.بلوارامیرکبیر. خیابان صنعتگر‌.نبش کوچه ۱۷

تلفن: 07138220453

فکس: 07138220499

ایمیل : info@ibrtrade.com

 

برای ثبت سفارش محصولات از طریق تلفن می توانید از طریق شماره تلفن زیر با کارشناس فروش مربوطه هماهنگی لازم را داشته باشید.

تلفن: 07138220453

فکس: 07138220499

با ورود به صفحه "سفارش های من و انتخاب گزینه ی "جزییات" سفارش مورد نظر را انتخاب کنید و سپس با زدن گزینه ی"ثبت نظر" نظر خود را ثبت کنید.

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

در صورتی که تا تاریخ انتخابی شما برای ارسال ،کالا آماده ارسال نشود، صبح همان روز پیامکی برای شما جهت اطلاع رسانی تاخیر تحویل سفارش ارسال می شود.